MIRACLE REPAIR CONDITIONING CREAM 300ml

1,100 ден

Крем кондиционер за обнова на оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Неговата богата текстура длабоко ја храни и ги зајакнува влакната на косата.
Иновативната мешавина од амино киселини и кератин има ресторативно дејство, давајќи и тело на косата и олеснување на чешлањето.
Се нанесува на влажна коса, се остава да делува 3-5 минути и потоа темелно се плакне.