MIRACLE REPAIR LEAVE-IN TREATMENT 150ml

1,250 ден

Завршен чекор за обнова на оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Завршен чекор на третманот за обнова на вашата коса.
Ексклузивната мешавина од амино киселини и кератин го затвора влакното, заштитувајќи ја косата од надворешни влијанија. Овозможува темелна реконструкција за да се спречи расцветувањето на врвовите. Не ја натежнува косата со што ја прави посилна, поотпорна и сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, особено на најоштетените делови на косата. Не се плакне