MIRACLE REPAIR SHAMPOO 300ml

1.000,00 ден

Шампон за обнова на оштетена коса.

Достапност: На залиха
Опис

Иновативната ретикуларна структура нежно чисти со дозволување на активните агенси во формулата да се смират и да го изведат своето обновувачко дејство.
Мешавината на амино киселини гарантира непосреден поправен ефект, оставајќи ја вашата коса силна, здрава и сјајна.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MIRACLE REPAIR SHAMPOO 300ml
1.000,00 ден