MIRACLE REPAIR SHAMPOO 950ml

1,900 ден

Шампон за обнова на оштетена коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Иновативната ретикуларна структура нежно чисти со дозволување на активните агенси во формулата да се смират и да го изведат своето обновувачко дејство.
Мешавината на амино киселини гарантира непосреден поправен ефект, оставајќи ја вашата коса силна, здрава и сјајна.