MULTI VITAMINIC MASK 1500ML

1,120 ден

MULTI VITAMINIC MASK -Витаминска маска 1500ML

Категорија: , таг

Опис

Мулти витаминска маска ,идеална за сите типови на коса. Збогатена е со маслиново масло и екстракт од лук, комбинација која и дава силно дејство на омекнувањеправејќи го полесно стилизирањето на косата.