550.00 ден

На залиха

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Ревитализирачки шампон за освежување на бојата со продолжен ефект.
Благодарејќи на комплексот витамини на арганово масло и кератин, ја храни, навлажнува и штити косата. Идеален за потенцирање на бојата и одржување на сјајот.