NINE FRAGRANCE FOR MEN 75ml

2,250 ден

Уникатна тоалетна вода за мажи која што е создадена и тестирана да им се допадне на 9 од 10 жени.

Категорија: , таг

Опис

Од петте сетила, мирисот е оној кој е најмногу поврзан со меморијата и може да ги евоцира најсилните чувства.
Привлечен мирис кој содржи ноти од јаболко и лаванда со зелени лисја и топли приноси од кедар и килибар за создавање на свеж, заводлив машки мирис кој би предизвикал моќна реакција кај жените.