850.00 ден

На залиха

NO ORANGE EXTRA BLUE PIGMENT ШАМПОН 350ML

Категории: ,

Опис

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 350ml

No Yellow светот од скоро се збогати и со No Orange линијата за неутрализација на несаканите црвени и портокалови рефлексии.

Благодарение на Icu Blue пигментот и дава на косата ладен и хомоген рефлекс.

Тип на коса: од темно кафеава до бланширана.