NO YELLOW INCREDIBLE FOAM 250ml

1,200 ден

Пена- кондиционер за плава, бланширана и седа коса.
Идеална и за тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Пена- кондиционер за плава, бланширана и седа коса.
Формулиран со спрецијален пурпурен пигмент кој ги неутрализира несаканите жолти тонови, давајќи и мекост, сјај и свиленкаст изглед без да ја натежне. Идеална пена за тенка и слаба коса.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне. Се протресува пред употреба.