600.00 ден

На залиха

Двофазен хидратантен кондиционер идеален за нормална, сува и третирана коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Двофазен хидратантен кондиционер идеален за нормална, сува и третирана коса. Формулата е збогатена со Irvingia Gabonensis, масло од камелија, витамин Е, УВ заштита и екстракт од виолетова орхидеа. Ја обновува и потхранува косата правејќи ја мека и лесна за чешлање.