OIL ULTIME ARGAN & BARBARY FIG OIL-IN-CONDITIONER 200 ML

1.250,00 ден

Кондиционер збогатен со 100%  природни, чисти масла од арган и варварски смокви ,ја реструктуира, отплеткува и разубавува нормалната до густа сува коса. Комбинацијата на масло од арган и варварска смоква нуди прекрасен сјај и мекост. 

Начин на употреба: Нанесете на влажна , измиена коса оставете да делува неколку минути па исплакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер збогатен со 100%  природни, чисти масла од арган и варварски смокви ,ја реструктуира, отплеткува и разубавува нормалната до густа сува коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OIL ULTIME ARGAN & BARBARY FIG OIL-IN-CONDITIONER 200 ML
1.250,00 ден