OIL ULTIME ARGAN & BARBARY FIG OIL-IN-SHAMPOO 300 ML

1,100 ден

Шампон збогатен со масла кој нежно чисти и ја разубавува сувата коса. Луксузната формула длабоко ја храни косата и го истакнува нејзиниот сјај и мазност, додека саморастворливите масла обезбедуваат косата да се чувствува лесна. Погоден за средна до груба коса.

Категорија: ,

Опис

Шампон збогатен со масла кој нежно чисти и ја разубавува сувата коса.