OIL ULTIME MEDITERRANEAN FINISHING OIL (ALL HAIR TYPES ) 100 ML

1,850 ден

Медитеранското завршно масло без силикони  е специјално формулирано за да помогне во справувањето со штетните надворешни фактори со кои се соочува косата, додека ја одржува  убаво нахранета. Прекрасна мешавина богата со природни масла и чисти бели цветови од јасмин со освежителни ноти на лимета и портокал е погодна за сите типови оштетена и сува коса. Може да се нанесе и на сува и на влажна коса. 

Категорија: ,

Опис

Медитеранско масло без силикони за нега и хидратација на сува и оштетена коса.