OLIVIA GARDEN CERAMIC ION SUPREME PRO BRUSH

1,020 ден

Четка за коса, со уникатен патентиран дизајн.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: ,

Опис

Четка за коса, со уникатен патентиран дизајн.
Врвни карактеристики:
*Јонска мека перница
*Нежна четка за косата и скалпот
*За секојдневно четкање на косата
*Елеминира фризз
*И  дава нежна и сјајна завршница на косата
*Лесна и удобна за чешлање.