990.00 ден

На залиха

Масло за заштита од сонце формулирано со УВ филтер кој ја заштитува косата од надворешните влијанија.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Масло за заштита од сонце збогатено со микроактивно злато, арганово масло, кератин и УВ филтер кој ја заштитува косата од надворешните влијанија како што се: морска сол, сонце, хлор, ветер и смог.