ORO THERAPY DIAMANTE PURO FLUID 100ml

1,590 ден

Регенерирачки флуид за осетлива и стресна коса.

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки флуид за осетлива и стресна коса збогатен со арганово масло, дијамант, кератин, микроактивно злато и УВ филтер збогатен со циперусово масло, формулиран против оксидација додека косата е изложена на термален стрес, надворешните влијанија, и механички стрес. Се нанесува неколку капки на сува или мокра коса, не се плакне, не ја мрси косата.