ORO THERAPY DIAMANTE PURO SHAMPOO 300ml

820 ден

Кератински шампон за осетлива и стресна коса, идеален и за осетлив скалп.

Категорија: , таг

Опис

Кератински шампон за осетлива и стресна коса збогатен со арганово масло, дијамант, кератин и микроактивно злато . Ја репарира кутикулата и ја зајакнува косата тонирајќи ја прави отпорна. Идеален е за осетлива коса и осетлив скалп.