ORO THERAPY RUBINO PURO FLUID 100ml

1,590 ден

Флуид за фарбана и третирана коса со рубин, кератин, микроактивно злато и сончев филтер.

Категорија: , таг

Опис


Флуид за фарбана и третирана коса со рубин, кератин, микроактивно злато и сончев филтер.

Збогатен со арганово масло и Sweet Cyperus, го поправа и зајакнува сјајот на козметичките бои, неговото анти-оксидирачко дејство помага во продолжување на траењето на бојата. Ги измазнува кутикулите, ја обновува структурата, тонот и свиленкаста мекост на хемиски третираната коса.
Употреба: Нанесете неколку капки на влажна или сува коса и стилизирајте по желба. За подобар ефект нанесете директно на сува коса.