ORO THERAPY RUBINO PURO MASK 300ml

820 ден

Маска за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато

Категорија: , таг

Опис

Маска за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато. Ја хидратира и потхранува фарбаната коса.
Збогатена со арганово масло, маската  Oro Therapy Rubino Puro ја храни и ја хидрира косата, ребалансирајќи ја нејзината структура  ја зачувува сјајноста на козметичката боја. Ефикасно ја разгалува косата, правејќи ја сјајна, мека и лесна.