ORO THERAPY RUBINO PURO SHAMPOO 300ml

820 ден

Шампон за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато.
Збогатен со арганово масло, нежно ја чисти косата, правејќи ја светкава, мека и лесна.
Го зачува и зајакнува сјајот на козметичката боја, продолжувајќи го времетраењето на бојата , благодарение на ефективното дејство против оксиданс.