ORO THERAPY ZAFFIRO PURO CONDITIONER 1000ml

1,290 ден

Кондиционер кој помага да ја заштитите и потхраните вашата третирана плава и бланширана коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за заштита на третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија е збогатен со сафир , злато и кератин.
Ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали, ја потхранува третираната коса и ги неутрализира несаканите жолти ефекти. После шампонирање се нанесува и се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.