ORO THERAPY ZAFFIRO PURO FLUID 100ml

1,590 ден

Zaffiro puro fluid со сафир, микроактивно злато и УВ филтер. Со регенерирачката акција ја заштитува и регенерира косата и ги неутрализира несаканите жолти ефекти.

Категорија: , таг

Опис

Програма за заштита третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија збогатен со сафир , злато и арганово масло ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали.
Со Сафир, Микроактивно злато и УВ Филтер. Со регенерирачката акција ја заштитува и регенерира косата и ги неутрализира несаканите жолти ефекти.
Употреба:
Нанесете неколку капки на влажна коса а потоа стилизирајте. За подобар ефект  нанесете директно на сува коса. Брза апсорпција.