ORO THERAPY ZAFFIRO PURO SHAMPOO 1000ml

1,290 ден

Шампон кој ја регенерира плавата коса, истовремено ги неутрализаира жолтилата на косата. Заштитува, Брилијантизира, Регенерира.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за заштита на плави и шатирани коси . Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија. Збогатен со сафир , злато и арганово масло.
Ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали, ја регенерира и потхранува плавата коса и истовремено ги неутрализира жолтилата на косата.