ORO THERAPY ZAFFIRO PURO SHAMPOO 300ml

820 ден

Шампон кој ја регенерира плавата коса, истовремено ги неутрализаира жолтилата на косата. Заштитува, Брилијантизира, Регенерира.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за заштита на третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија збогатен со сафир , злато и арганово масло ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали, ја регенерира плавата коса истовремено ги неутрализира жолтилата на косата.