7% Промоција

2,900.00 ден 2,700.00 ден

На залиха

Шампон за благо чистење на сите типови коса.

Категории: ,

Опис

Шампон за благо чистење на сите типови коса.
Луксузна формула со три органски масла –
арган,
циперус и
лен, со пријатна, свилена текстура и преубав мирис на килибар и ванила, ги обновува влакната и ја прави косата свиленкаста и сјајна.