OSIS+ BIG BLAST 200ML

1.100,00 ден

Лесен гел за волуменозни фризури. Обезбедува забележлив и долготраен волумен, ја подигнува косата од коренот. Има лесната формула и е прилагодлив за мека коса и обезбедува заштита од топлина при сушењето на косата и стилизирањето. Овозможува лесно и флексибилно стилизирање на косата.Се нанесува од коренот до врвовите и се стилизира.

Достапност: На залиха
Опис

Лесен гел за волуменозни фризури.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS+ BIG BLAST 200ML
1.100,00 ден