OSIS + CURL HONEY 150 ML

1.100,00 ден

Гел за локни на база на мед. Обезбедува средна контрола и дефиниција на груби, густи локни. Ја скротува косата, правејќи ја мазна, сјајна и мека на допир, а при тоа не ја натежнува и не се лепи. Овозможува брзо, лесно и едноставно стилизирање на косата.Се нанесува мала количина на влажна коса засушена со пешкир. Се дефинираат локните со прсти. Се суши косата природно или со дифузер на ниска температура. Се стилизира по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Гел за локни на база на мед. Обезбедува средна контрола и дефиниција на груби, густи локни.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS + CURL HONEY 150 ML
1.100,00 ден