OSIS + UNDERCOAT 75 ML

1.100,00 ден

Прајмер за елиминирање на порозноста на влакната и израмнување на нивната површина. Благодарение на хранливите компоненти во составот, косата станува мазна и свиленкаста.  Производот има пријатна густа конзистентност, која лесно се дистрибуира по должината на косата и добро се апсорбира.Се нанесете мала количина од производот на дланката и распоредете ја по должината и краевите на влажната коса.

Достапност: На залиха
Опис

Прајмер за елиминирање на порозноста на влакната и израмнување на нивната површина.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS + UNDERCOAT 75 ML
1.100,00 ден