OSIS +WIND TOUCH 150 ML

990,00 ден

Eластична паста што создава совршен волумен со флексибилно држење.Се нанесува мала количина на влажна коса а може и на сува коса.
Идеален е за коса со кратка до средна должина и содржи коктел од восоци и флексибилен полимер.

Достапност: На залиха
Опис

Eластична паста што создава совршен волумен со флексибилно држење.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS +WIND TOUCH 150 ML
990,00 ден