PRECIOUS NATURE COLORED HAIR SHAMPOO 250ml

540 ден

Шампон за боена коса со екстракти од бадеми и ф’стаци.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за боена коса, нежно ја чисти косата и ја зачувува бојата и нејзиниот сјај. Формула збогатена со екстракти од бадеми  и ф’стаци кои даваат антиоксидантски својства  штитат од свелина.
100% природни состојки.