PRECIOUS NATURE CURLY & WAVY HAIR OIL 100ml

1,350 ден

Масло за виткана и брановидна коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Супер лесно масло за расчешлување и контрола на виткана коса. Го намалува времето на сушење и стилизирање на косата. Збогатен со лаванда и серум од грозје, одлично ја дефинира косата без да ја натежне и и дава оптимална хидратација.
100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.
Се нанесува рамномерно по целата должина на сува или влажна коса. Не се измива.