PRECIOUS NATURE CURLY & WAVY HAIR SHAMPOO 250ml

540 ден

Шампон за виткана и брановидна коса.

Категорија: , таг

Опис

Нежно ја чисти косата и дава максимална контрола кај виткана и брановидна коса.
Збогатен со лаванда и серум од грозје, одлично ја дефинира косата без да ја натежне и и дава оптимална хидратација.
100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.