800.00 ден

На залиха

Leave- In спреј за боена коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Заштитете ја вашата коса од секојдневните стресови.
Формула збогатена со бадемово масло и ф’стаци кои интензивно ја хранат и навлажнуваат косата. Го продолжува интензитетот и брилијантноста, оставајќи ја вашата коса свиленкаста и мазна.
Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна коса и се стилизира по желба. Не се измива.