PRECIOUS NATURE LONG & STRAIGHT HAIR MASK 200ml

800 ден

Маска за измазнување, интензивна контрола и сјај на коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за измазнување, интензивна контрола и сјај на коса.
Збогатена со масло од бодликава круша и екстракт од портокал за мека, блескава и лесна коса. 100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафин, минерални масла, синтетички бои и алергени.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.