PRECIOUS NATURE LONG & STRAIGHT HAIR SHAMPOO 250ml

540 ден

Шампон за измазнување, интензивна контрола и сјај на коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за измазнување, интензивна контрола и сјај на коса.
Збогатен со масло од бодликава круша и екстракт од портокал за мека, блескава и лесна коса. 100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафин, минерални масла, синтетички бои и алергени.