PRECIOUS NATURE THIRSTY HAIR MASK 200ml

800 ден

Маска за сува коса која ја враќа влажноста на оптимално ниво

Категорија: , таг

Опис

Маска за сува коса која ја враќа влажноста на оптимално ниво за чистење и обновување на вашата коса. Скапоцениот опсег на природа е одлободен од сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.