29% Промоција

950.00 ден 680.00 ден

На залиха

Шампон против опаѓање на косата 350мл

Категории: ,

Опис

Шампон против опаѓање на косата. Наменет е за коса која е слаба и има алопеција. Го продолжува животот на косата, го зајакнува влакното и ја одржува косата здрава со што го забрзува и нејзиниот раст.