PROYOU THE KEEPER COLOR CARE SHAMPOO 1000ml

1,450 ден

Шампон за фарбана коса 1000мл

Категорија: ,

Опис

Шампон за фарбана коса кој ја штити косата од сончевата радијација и спречува измивање на бојата. Регенеративните компоненти ја одржуваат бојата интензивна и ја обновуваат структурата на влакното.