PROYOU THE KEEPER COLOR SHAMPOO (350ml)

820 ден 680 ден
-17%

Шампон за фарбана коса 350мл

Категорија: ,

Опис

Шампон за фарбана коса кој ја штити косата од сончевата радијација и спречува измивање на бојата. Регенеративните компоненти ја одржуваат бојата интензивна и ја обновуваат структурата на влакното.