10% Промоција

1,100.00 ден 990.00 ден

На залиха

Маска за фарбана коса 500мл

Категории: ,

Опис

Маска за фарбана коса. Интензивно ја ревитализира, опоравува и омекнува боената коса. Заштитиниот антиоксиданс делува регенеративно на внатрешноста на влакното и ја прави бојата постојана. Ја враќа јачината, мазноста, флексибилноста и сајот на косата.