PRO YOU™ THE MOISTURIZER HYDRATING MASK 500ml

990 ден

Хранлива и хидратантна маска 500мл

Категорија: ,

Опис

Хранлива и хидратантна маска за сува и дехидрирана коса која го обновува хидролипидниот слој на скалпот, интензивно го храни влакното и и го враќа природниот сјај и влажност на косата.