18% Промоција

820.00 ден 680.00 ден

На залиха

Шампон за реконструкција на оштетена коса 350мл

Категории: ,

Опис

Шампон за реконструкција на оштетена коса. Длабински ја чисти, регенерира и зајакнува слабата коса, и ја прави мека витална и сјајна.