10% Промоција

1,100.00 ден 990.00 ден

На залиха

Маска за реконструкција на оштетена коса 500мл

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Маска за реконструкција на оштетена коса. Ја регенерира и ревитализира косата, истовремено обновувајќи ја внатрешната структура (cortex) и кутикулата на влакното. Долготрајно го обновува влакното, му дава виталност, издржливот и сјај.