REPAIR CONDITIONER 300 ML

950 ден

Кондиционер за обнова и регенерација на оштетена коса.Формулата со Pixel Technology со масло од Marula ги чисти и негува оштетените структури на косата и штити од кршење до 95%.

Начин на употреба:нанесете на влажна коса и оставете 2 мин. Исплакнете темелно.

Категорија: ,

Опис

Кондиционер  за обнова и регенерација на оштетена коса.