REPAIR KERATIN FILLER 300 ML

1,090 ден

Третман во спреј  за обнова и регенерација на оштетена коса.Формулата со Pixel Technology со масло од Marula ги чисти и негува оштетените структури на косата и штити од кршење до 95%.Ја измазнува кутикулата на влакното и спречува настанување на идни оштетувања. Го олеснува стилизирањето на косата.

Начин на употреба:нанесете на влажна или сува коса и не плакнете. Стилизирајте по желба.

Категорија: ,

Опис

Третман во спреј  за обнова и регенерација на оштетена коса.