REPAIR SHAMPOO 300 ML

880 ден

Шампон за обнова и регенерација на оштетена коса.Формулата со Pixel Technology со масло од Marula ги чисти и негува оштетените структури на косата и штити од кршење до 95%.

Категорија: ,

Опис

Шампон за обнова и регенерација на оштетена коса.