REPAIR TREATMENT MASK 200 ML

1,100 ден

Маска за длабинска обнова и регенерација на оштетена коса.Формулата со Pixel Technology со масло од Marula ги чисти и негува оштетените структури на косата и штити од кршење до 95%.Обезбедува длабинска регенерација на внатрешната структура на косата и ја запечатува површината на косата.

Начин на употреба: нанесете на влажна коса оставете да делува 5-10 минути па исплакнете темелно.

Категорија: ,

Опис

Маска за длабинска обнова и регенерација на оштетена коса.