REUZEL 3 IN 1 SET + FREE TRAVEL BAG

2,290 ден

REUZEL 3 IN 1 SET FIBER + FREE TRAVEL BAG погоден за сите типови коса.Сетот содржи: Reuzel Daily Shampoo 100ml,шампон кој ја чисти косата а истовремено обезбедува потребната влажност.Благодарение на природниот Т4 Тоник мешавина од аспарагус, листови од коприва, рузмарин и корен од коњска опашка,идеален е за секојдневна употреба, а погоден и за секој тип коса.За совршена дефиниција Reuzel Fiber pomade 113/35gr. Фибер помада за коса која создава текстурирана дефиниција,цврсто но еластично држење и финиш со низок сјај.

Категорија: таг

Опис

REUZEL 3 IN 1 SET FIBER + FREE TRAVEL BAG