REUZEL BLUE POMADE 35 GR

650,00 ден

Помада за обликување на коса со силно држење и висок сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Помадата ја задржува еластичноста во текот на денот, без стврднување или лупење. Вклучува уникатна комбинација на состојки што овозможува помадата лесно да се мие од косата, без да остави остатоци или таложење.

Карактеристики:

-Силно држење

– Висок сјај

– растворлив во вода

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REUZEL BLUE POMADE 35 GR
650,00 ден