REUZEL CLAY MATTE POMADE 35 GR

700,00 ден

Помада за обликување на коса со средно држење и мат финиш.

Достапност: На залиха
Опис

Помадата создава допирливо, средно држење со мат финиш и се користи за манипулирање со косата во кој било стил.

Карактеристики:

-средно држење

– низок сјај

– растворлив во вода

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REUZEL CLAY MATTE POMADE 35 GR
700,00 ден